Vishay Vitramon CDR33BX104AKURAJ
- 零件编号:
- CDR33BX104AKURAJ
- 制造商:
- Vishay Vitramon
- 分类:
- 陶瓷电容器
- 封装:
- 数据表:
CDR33BX104AKURAJ.pdf
- 描述:
- CAP CER 0.1UF 50V BX 1210
- 数量:
- 付款:
- 运费:
CDR33BX104AKURAJ 规格
- 制造商
- Vishay Vitramon
- 封装/外壳:
- 1210 (3225 Metric)
- 容量:
- 0.1 µF
- 容差:
- ±10%
- 额定电压:
- 50V
- 温度系数:
- BX
- 工作温度:
- -55°C ~ 125°C
- 尺寸 / 尺寸:
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- 厚度(最大值):
- 0.049" (1.25mm)